Glavni sudija: Radovanovic Pavle

Grbalj: Nikolić - Carević , Manojlović , Vukčević , Knežević - Tomić , Lazavić  - Nikolić , Pavlović , Vuković - Dragićević

Rudar:  Agovic - Reljic , Živković , Soppo , Bošnjak  - Djuričković (od 66. Zečević) - Vuković (od 85. Gogić), Kuč, Macanović (Golubović) , Brnović - Mrdak

Strijelci: 1:0 Montenegro (54.min) ,

Rudar  je u 2. kolu Crnogorske  Telekom Prve lige gostovao Grblju, Rudari upisali   i drugi poraz na startu  prvenstva! Gol odluke postigao je Hulian Montenegro  evrogolom u 54.minutu.

Rudar  je u utakmicu krenuo sa istom  formacijom kao na utakmici  sa Mladošću: . Na golu je bio Agović, stoperi su bili Soppo , Živković  i Reljić (  Soppo je zamjenio povrijedjenog Baošića ) . Ispred njih igrao je Brnović  sa Djuričkovićem i Macanovićem po stranama  su bili Bošnjak i Kuč a najistureniji su bili Vuković i Mrdaka (zamijenio povrijedjenog Djalovica) .

Prvo poluvrijeme  praktično bez šuta  na gol  ,  Grbalj i Rudar su igrali  "ziheraški"   i čekali  kiks protivnika ,Rudar je možda za nijansu bio aktivniji ,borbeniji i sa više trke , ali prvo poluvrijeme definitivno bez šansi.

Utakmica je riješena  u 54. minutu volejom Montenegra ,  Posle gola Rudar je krenuo "frontalno " prema golu Grblja želeći da što prije dodje do izjednačenja ili eventualnog preokreta .

Pokušavali su Bošnjak , Kuč  ,cijela ekipa je krenula ka naprijed ali hvalilo je koncetraciji u završnici  .Rudar je doživio drugi neugodni poraz u nizu a već u srijedu Rudare već čeka utakmica sa Petrovcem.