jan 18, 2018

Rudar odigrao prvu pripremenu utakmicu

Danas su po lijepom vremenu na stadionu Koma  u Podgorici  prijateljsku utakmicu, ujedno prvu pripremnu, odigrali domaćin FK Kom  i FK Rudar. Nakon 90. minuta  rezultat je bio  1:1.

Stručni štab je odlučio pružiti šansu svim igračima, osim kapitenu Živkoviću koji je  zbog prehlade  meč posmatrao  sa tribina.

Prvo poluvrijeme počeli Agović , Reljić , Tomašević, Soppo, Golubović , Zečević , Djalović , Vuković ,  Macanović ,Petrić  i Kartal. Nakon 45. minuta rezultat je glasio 0:0 . Autori dva lijepa pogotka u drugom poluvremenu  bili su Bošnjak, udarcem sa 18 metara za Rudar  i Popović  ya Kom prelijepim golom sa oko 20 metara.

Drugih 45. minuta odigrali su Radović, Lee , Kaori , Tahirović , Kuč, Bošnjak , Brnović , Han, Gogić, Janketić  i Kotorac.

Kapiten Rudara na današnjoj utakmici   je bio Željko Tomašević . Za naš tim nastupali su igrači na probi Petrić ( Srbija ) , Lee i Han (Koreja ) i Kaoru(Japan ) koji se bore za ugovore u Rudaru.

Rudar sledeću utakmicu igra 22. januara sa ekipom Mladosti.